Archiv koncertů

ROXOR - ARTERY - HOUPACÍ KŮŇ

16.04.2016 20:00
Roxor - heavy metal / Nymburk bandzone.cz/roxorheavy Artery - hard rock,metal / Chotěboř bandzone.cz/arteryrockapul Houpací kůň - rock / Praha-Uhříněves bandzone.cz/houpacikun

UNITED HARDCORE TOUR 2016

15.04.2016 20:00
True Reason - hardcore / Topolčany (SK) bandzone.cz/truereason Plán to Kill - metal,hardcore / Pardubice bandzone.cz/plantokill Jovanera - metal,hardcore / Liberec bandzone.cz/jovanera

ZAMČENÁ HLAVA - UNICORN - VRAŽDA PANA REIMONTA

02.04.2016 20:00
Zamčená hlava - rock,alternative / Hořice bandzone.cz/zamcenahlava Unicorn - rock / Jaroměř bandzone.cz/unicorncz Vražda pana Reimonta- rock punk / Lázně Bohdaneč bandzone.cz/vrazdapanareimonta

Decolt - Hardmok - Yethell

26.03.2016 20:00
Hardmok - hard rock / Pardubice http://bandzone.cz/hardmok Decolt - hard rock-rock'n'roll / Praha http://bandzone.cz/decolt Yethell - alternative-rock / Bohuslavice http://bandzone.cz/yethell

Steel Heaven - Dark Spell - Strringguarts

18.03.2016 20:00
Steel Heaven - power metal / Nymburk bandzone.cz/steelheaven Dark Spell - ghotic metal / Běrunice bandzone.cz/darkspell Strringguarts - rock glam / Chrudim bandzone.cz/stringguards

Hate spreading

12.03.2016 20:00
Granulom - thrash-metal / Chrudim http://bandzone.cz/granulomthrash Confidance - death-metal / Vysoké Mýto http://bandzone.cz/confidance Buer - black-metal / Pardubice http://bandzone.cz/buer

Dobrý Pocity - Choré Vzťahy - Battlefield

11.03.2016 20:00
Choré Vzťahy - rock-Lo-Fi / Praha http://bandzone.cz/chorevztahy Dobrý Pocity - rock / Bílina http://bandzone.cz/dobrypocity Battlefield - hard rock / Praha http://bandzone.cz/battlefield

GodotBand - Morybundus band - NuBa

05.03.2016 20:00
GodotBand - alternative / Letohrad http://bandzone.cz/godotband Morybundus band - rock-blues / Lanškroun http://bandzone.cz/morybundusband   NuBa - alternative-rock / Chleny http://bandzone.cz/nuba

TRIPLE TOUR 2016

04.03.2016 20:00
Secrets of Separation - melodic-metalcore / Valašské Meziříčí http://bandzone.cz/secretsofseparation Artificial Life - pop-hardcore / Valašské Meziříčí http://bandzone.cz/artificiallife Scarlett Avenue - post hardcore-rock / Opava http://bandzone.cz/scarlettavenue Glad For Today -...

Spite Inc. - Pit Full Death - Dead Killers

27.02.2016 20:00
Spite Inc. - thrash metal / Náchod bandzone.cz/spite Pit Full Death - thrash death / Úpice bandzone.cz/pitfulldeath Dead Killers - thrash metal / Lukavice bandzone.cz/deadkillers
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>